Konspirační teorie o covidu

Probrat je tady navrhuje Kamil Mudra:

V ohově anketě (https://diit.cz/clanek/kdo-vyrabi-covid-19-cipy-pro-billa-gatese) mi chybí možnost, že jsou že jsou čipy vyráběny v podzemní superlaboratoří Oblasti 51 (Area 51) za využití know-how šedivých emzáků, takže se ankety nezúčastním.
Navrhuji aby Janika vyhlásila virtuální mítining na téma „Konspirační teorie o covidu“ abychom bez sebemenšího omezení provětrali faldy své fantasie, aniž bychom si vzájemě vyčítali kdo z nás do kterého tábora zastánců čehokoli patří. Počet teorií na osobu by neměl být nijak omezen, každý může přidávat nové – jak ho zrovna napadnou – a současně potírat svou tvrdou argumentací teorie ostatní. A abych šel příkladem, hodím hned jednu do placu:

Současný covid je jen globálním testem poslušnosti a vystrašenosti obyvatel. Po zahájení vakcinace bude pečlivě sledována profesní a rasová skladba množiny která se nechá naočkovat. Jakmile bude tato skladba množstevně a profesně shledána jako vyhovující, bude vypuštěn skutečný covid – smrťák (proti němuž bude vakcína 100% účinná), který pokosí tu nevakcinovanou část. Aby se tato část populace protiplánově nenavyšovala, bude mediálně rozšířeno že proti nové mutaci coronaviru je dosavadní vakcína neúčinná a „zoufale se hledá nová“. Tím bude dosaženo žádoucí populační redukce a planeta konečně volně vydechne obývána přiměřeným množstvím lidského druhu, v nově nastoleném NWO, ve kterém malá skupina mezinárodních elit, při využití špičkové techniky, již nedopustí opětné přemnožení a její drancování ani poškozování během mezinárodních konfliktů.

 1. Kamil Mudra

  Protože je internet jeden velký dvorek, přeji všem ostrovanům aby se, pro své svobodně vyjádřené názory nedostali takto do řečí :-)

  • vittta

   Nevím sice, co se tam děje s tou jehlou, nebo s čím, ale rozhodně je podivné, z jakého úhlu to natáčí kamera- aby nebylo nic vidět.
   Tam ten záběr, jak se ta jehla, nebo co, narovnává, tam je navíc, jak jsem už uvedl, klidně si mohla nechat píchnout vitamin C.
   Takže buď jsem tak děsně chytrej a jeden z mála lidí na světě, které to napadlo (a to si nemyslím) , nebo už žiju prostě v jiné dimenzi.

   • Peter Matej

    vittta!
    Ide zjavne o jednorázovú plastovú injekčnú striekačku.Takáto striekačka musí byť hneď po použití odložená do nádoby z neprepichnuteľného materiálu a ďalej sa s ňou nakladá ako s infekčným odpadom.Ešte nikdy som nevidel,aby lekár alebo sestra po použití takejto striekačky utierala ihlu o operadlo kresla pre pacienta.Nevidel som ani striekačku s takto „ohybnou“ihlou.
    C-vitamín sa neaplikuje injekčne do svalu,lebo to strašne bolí!Je to predsa len kyselina.Kyselina L-ascorbová.

    • vittta

     Béčko je ale zase červené.
     Tak jsem přešel na Céčko, ale mohla si nechat bodnout demineralizovanou vodu.
     Bez těch opiček.
     Ten záběr kamery už byl vysloveně trapný, i bez rovnání jehly, nebo co to tam vlastně tropili.
     Ale jestli se chceš fakt pobavit, a vydržíš asi 20 minut poslouchat naprosté píčoviny, pusť si projev Vystrčila, Taiwance, a předsedy českého senátu.
     A každý, kdo „něco“ vydrží ať si to poslechne.
     Ten člověk je na politicko- intelektální úrovni opice v ZOO.

 2. Peter Matej

  O tom lieku sme už diskutovali a zdá sa,že sa ľady v tomto smere pohli.
  https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/573408-skvela-sprava-pre-chorych-covid-19-ma-noveho-silneho-nepriatela/
  Ako takmer laikovi mi nie je jasné,prečo sa WHO doteraz pri riešení problému so Sars-CoV-2 prioritne zameriavala výlučne na vakcíny a nebrala do úvahy ostatné možnosti.
  Napríklad je preukázané,že 98% obetí Covid-19 tvoria ľudia vo veku 70+rokov.Je to preto,že práve táto skupina ľudí má oslabený imunitný systém.Tak by som očakával,že sa práve im začne podávať liek na posilnenie imunity.Napríklad imunoglobulíny,interferóny alebo niečo,ča sa na tento účel používa bežne.Je pravdepodobné,že to mohlo zachrániť mnohých z tých starých ľudí,ktorí na Covid-19 zomreli.
  Neviem si tiež vysvetliť zamietavý prístup WHO k použitiu antivirotík alebo niektorých antiparazitík u ktorých bol preukázateľne dokázaný ich antivirálny efekt.Napr.v článku uvádzaný Ivermektín.

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s