Volný versus Novotný

Komentář napsal Sax:

Doporucuji shlednout nejen odpiracum, Volny vs Novotny:
https://cnn.iprima.cz/novotny-na-volneho-jste-obchodnik-s-lidskou-bidou-a-mate-na-rukou-krev-19670
Volny jiz dvakrat porazil na hlavu nejsilnejsi protivniky: Veselovsky sam utekl ze studia, Novotny priznal sam porazku a doplnil nezbytne slunickarske o tom, ze takovym lidem by se melo zakazat vystupovat na verejnosti:
„Řešíme na Clubhousu, kdo jej koučuje. Byl výborně nakoučovaný. Dobrý výkon, uplně nás ignoroval a jel si to svoje pro ty své. Co za tím je. Učitel? ne… kdo ho dělá?…On JE nebezpečný. Když jsme zpětne procházeli jeho přípravu atd. Je nebezpečný, neměl by dostávat prostor.“
Dale pak:
*
Radek Rop
23, 2021
Replying to @PavelNovotnak
Bohužel ten trotl získává to co chce… pozornost… a bohužel jí dostává až moc… normálně by se měl cenzurovat! Protože dnešní debata byla prospěšná hlavně jemu a jeho sympatizantům… nebojím se ho označit za nebezpečím státu a rozumných lidí.“
*
Klasika: (xenofob, fasista), prospech jen pro sympatizanty, cenzurovat!…inu demokracie, jak kdyz ji bicem na zada vysije!

 1. orinoko

  Koruna vitta krále. Šašek a královna:
  Maláčová: Dost práskání bičem. Za čtyři stovky začnou lidé kontakty hlásit. Ty vole, Heydrich hadr. Jak bude vypadat vyúčtování? Pojede se přes pokladny Bohnic anebo pokladny koblihy?
  Hovada utržená ze řetězu. Cikáni zpozorněli.
  Na Sněmovně lejna chtěla 3 týdny, teď si morbidně odhlasovala celý měsíc. Bez kejdy Makrely nevydá rusín ani hlesu. Za měsíc nám bude opět hrozit 800 000 000 nakažených a nebude dřevo ani na zatápění.
  A kolorit covid idiotů? ÍÁ … ÍÁ …

  • vittta

   Ano, vidí to stejně jak já, a někteří další.
   Tady je aktuální pasáž o očkování, na toto téma jsem znechuceně reagoval směrem ke Kočce.
   „Jsou všechny vakcíny stejně dobré? Jasně, že ne. Mají 100% účinnost? Jasně, že ne. Zabrání úplně všem přenosům nemoci? Jasně, že ne. Budou bez vedlejších účinků? Jasně, že. Ale v naší situaci platí, že i ta nejhorší a nejméně účinná vakcína je lepší než nic.“
   Jasná věc, to je podle mého neoddiskutovatelný fakt, přínos- i potencionální, je větší jak riziko, navíc máme tu výhodu, že je tu plno lidí, co se DOBROVOLNĚ nechá očkovat, takže v podstatě klinické testy probíhají, a probíhají úspěšně.
   No a vzkaz nesouhlasícím:
   „Lidé, co hlásají „raději umřít, než politicky nesprávnou vakcínou“ by měli být předmětem posměchu. Protiočkovací hnutí by si mělo dát pohov. Jejich činnost může být užitečná, když upozorňují na nežádoucí vedlejší důsledky běžného očkování. Dost možná, že bez jejich tlaku by se některé věci neřešily. Ale tohle je mimořádná situace. Covid zabíjí stovky lidí denně a může to ještě růst. “
   Ano, očkování hexavakcínami na plané neštovice a rýmu je fakt zbytečná paráda, ale kovid je jiný šálek kávy!

  • Mrkos

   Zdá se, že si Zeman vzpoměl, jak to bylo za Husáka.
   x
   A tak sama královna, sama královna ceduličku psáláá,
   aby na kovid, aby na kovid Sputníček dostála.
   Čobogaj, ně bogaj …….
   x
   Orinoko dodá otřejší noty, marš je to docela svižný,
   ale na
   x
   Papež píše do nebe, ale dárečky dává Ježíšek
   až pod stromeček. V létě budou procesí k Panence.
   Kdo se dožije, ten se i dočká.
   x
   Na Seznamu byla zpráva, že virábíme 4 000 000
   patron za den. Nevím jestli to má spojitost s tím,
   že vojáci posílí policii. Ale zatím to vypadá, že dostanou
   jen pokutové bločky s inflačním počtem nul.
   To může na většínu obyvatel, žijících těsně nad
   úrovní chudoby, od výplaty k výplatě, docela platit.

 2. orinoko

  “ Paní primářka Dagmar Uhlíková nám v rámci palebné přípravy na další lockdown tvrdí, že „svádí nefér bitvu, která zaplňuje márnice.“ A kdepak se ty ročníky 1972, 1974 a 1976 nakazili? V Agrofertu v práci, zní nejpravděpodobnější odpověď. A logická otázka potom zní: a proč v Agrofertu nezavedli omezení výroby, rozestupy, desinfekci a testování? Nezavedli, protože by to jeho majitele, což je prý nějaký obskurní svěřenský fond a ne pan Babiš, stálo peníze. Tak to pak může pan Andrej hořekovat donekonečna, že se mu v rajónu šíří infekce a že nemá místa na JIP. Jinými slovy – vláda nezavádí účinná protiepidemická opatření ve velkých firmách možná proto, že tyto firmy mají na vládu páku (v což věřím jen částečně, protože kontroly z hygieny tam občas chodí), ale určitě proto, že hlavním vlastníkem jedné z velkých firem je sám Babiš, čímž se dostává do střetu zájmů. Prymula, Blatný, Kulveit nebo Dušek nebudou šikanovat majitele velkých provozů, protože to by v první řadě museli omezit podnikatelské aktivity svého nadřízeného předsedy vlády. A tak se infekce nerušeně šíří. Omezovat ale malé živnostníky, to vládu nic nestojí, takže tam se fízlové mohou vyřádit. Hraje se přitom na strunu závisti a spousta vohnoutů za svůj souhlas s omezováním živnostníků skrývá pouze to, že jim závidí. Jejich úspěch, jejich nezávislost, jejich peníze. Proto má ta vládní chamraď takovou podporu. „

 3. vittta

  Celkem dobrý projev Babiše.
  Necítím tam žádné politické čachry.
  Co říká, věřím, říká upřímně, zdá se ale, že není úplně spojen s realitou, to ostatně vidím jako jeho hlavní slabinu.
  Ale že někomu věřím nějaký projev, jsem za ty roky, co chodím politicky kecat, napsal o málokom.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babis-radil-jako-jeste-nikdy-Nekdo-se-mi-stale-posmiva-Vsichni-volali-PES-PES-Techte-Mechtle-lidi-z-Chorvatska-Neprisli-s-cisly-655419

  • embecko

   Babis to ma nahnute a tak se snazi. Zaloby na Capi hnizdo i dotace nejsou v Bruseli uzavrene (zrejme si je schovavaji ve spizce jako Rychetsky nedemokraticke kvoty pro koalice) a klidne se muze stat, ze skonci jako Donik a do konce zivota uz nevyleze ze soudni sine. Agrofert mu rozkradou a nemecke filialky zavrou…pak si muze pronajmout barak vedle Kozeneho na Bahamach a zavrit se tam a delat, ze jako vubec neni (po slovensky ja som tu neni). Takze Andrej ted hraje o vsechno…a pokud prohraje, rozjede se na nej lov bez hajeni a pujdou po nem vsici, co kradnu a to tak dlouho, dokud je to bude bavit a Andrej bude krvacet. On to neni statnik, jako Orban a ani pletichar jako Lukasenko, nybrz normalizacni zbohatlik, chovajici se tim zpusobem, jak ho odhalili v tom vyse uvedenem prispevku: Krici a vyhazuje lidi, jinak to neumi. Proste uplne normalni kapous, jehoz jedinou vlastnosti je neomalenost a tvrdost srdce, takovy odvar Donika, ten se chova uplne stejne („Jestli pristi mesic nejsme v zisku, tak vas vymenim!“. Momentalne jsou ziskem volebni preference, takze musel jit treba Prymula, coz by firme treba prospelo, ale v politice si tak zadelal na rozhodujici prusvih).
   Jenze…prisla krize a ta tyhle jinak neviditelne charaktery odhali tak, ze to vidi i lide na ulici.

 4. orinoko

  Už i jinde pochopili, že za měsíc vládní nemehla budou žádat sama sebe o další prodloužení výjimečného stavu.
  S ohledem na skutečnost, že udavač Bureš do represí nasadil armádu této země, tak bychom měli realisticky vnímat, že dochází k politicko-armádnímu puči ve prospěch NWO. V čele puče stanul rusinský fašista Bureš – Pinochet, který bez souhlasu Makrely neodejde ani na malou.

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/komentar-tvrdy-lockdown-s-obri-dirou-144669#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=eW0k0UoZyDL-202102270707&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 5. embecko

  „dochází k politicko-armádnímu puči ve prospěch NWO“
  Mas to popleteny, kluku, vittta ti to tu uz psal. Uzavera prumyslu, na ktery odkazujes na Seznamu je priorotni agenda NWO (Zero Covid, propagovany Zelenymi a NGO)

  • vittta

   Já bych trošku nesouhlasil.
   Ve skutečnosti je ponechání otevřeného průmyslu velkých firem přímo posláním NWO.
   Ale- posláním NWO je i jejich uzavření.
   Cílem NWO je i jejich uzavření částečné.
   Dalším cílem NWO je rozšíření viru, a s jeho pomocí čipovat lidi.
   Cílem NWO je i zastavení a léčení nemocných, protože z toho mají obrovské zisky.
   V podstatě není segment společnosti, kterou by neřídili protagonisté NWO.
   U nás je to Babiš, jinde jsou to jiní, ale naštěstí tady máme také bojovníky s NWO- Piráty a ODS.
   Hned jakmile vláda padne, bude tady mít NWO utrum.

 6. vittta

  Drogové násilí v Nizozemí je určitě vážná věc, a může za to samozřejmě Babiš.
  Svým způsobem si u nás nikdo nedovede představit, jak vypadá rozklad státu, a lidé se domnívají, že rozklad státu vidí v současné době, kdy je někdo nutí nosit roušky a vláda špatně informuje o neexistující pandemii.
  V Nizozemí by to třeba viděli jinak.
  Zajímavé je, že článek se v podstatě odkázán na BL, které svou činností už celé dekády tento stav podporují.
  Bylo by naivní se domnívat, že tyto metody zavedli bilí Nizozemci.
  https://blisty.cz/art/102943-nasili-drogovych-kartelu-prichazi-do-evropy.html

 7. orinoko

  Ať žije únorový puč 2021. Inspirace bolševikem v únoru 1948 je čistě nenáhodná. Fašistický režim Bureše rusína s vexlákem Metnarem za prdelí byl porozen.
  Chtějí bojovat s covidem a největší semeniště covida královského zůstane otevřeno. Výjimečný stav jako konečná stanice Sametu. Covid passy, povinné píchání novorozenců, kdo jen cekne , půjde ke zdi. Agenda NWO.

  • vittta

   Děláš stejnou chybu jako milovníci buzerantů a negrů, a odpůrci Zemana a Babiše…např.
   Tvoje agresivní propaganda myšlenek TOP09 nakonec odhalí tvou pravou tvář daleko lépe, než kdyby sis tady hrál na našeho člověka a jen naznačoval a rozvracel.

   • orinoko

    Promluvil kádrovák vyškolený prokurátorem Urválkem a černou knížkou s PORTrétem udavače ve zlatém rámu. V padesátých letech minulého století se to na bolševických školeních jen hemžilo podobnými třídními flusKULEMI. Burák Bureš to zná. Žije tím dodnes.
    Soudruzi, já vím, že jsem mýlil. Ale vždycky to bylo se stranou.

    • vittta

     Tady na tom blogu není asi nikdo, kdo by se hlásil k extremnímu tupému antikomunismu ODS+TOP09áckého typu.
     Já jsem komunisty dvě volební období volil, a na dobu normalizace se dívám s nadhledem, a na některé momenty vzpomínám doslova se slzou v oku.
     Otázka tedy je, jestli mě chceš nějak urazit- což nedává s ohledem na moje politické smýšlení smysl- nebo si získat sympatie zdejších čtenářů či diskutérů- což dává smysl ještě menší, nebo jsi prostě jen od rána do večera ožralej, takže ti zmizel přehled.
     Ti tvoji antikomunisté byli právě ti, co nás vtáhli do EU a NATO, co se stalo, že je tak glorifikuješ, resp. že jsi převzal jejich rétoriku?

     • orinoko

      Nazývali mě vším možným – prohlásil o sobě hrdě vitta šašek a královna MerkHELL.
      Oproti tobě jsem poznal humus ventilátora VEŠkrnu osobně. Těžko mě může nějaký bažant poučovat.
      V životě stačí jediné: mluvit pravdu. A ta, jak je známo, vždycky nejvíce sere momentálně vládnoucí prasata, NWO kujebáky , a potrefené husy.
      Všechno ostatní jsou spekulace kličkujících bludařů.
      Ale dobře, žes mi připomněl, dneska jsem ještě neměl pivo. Na OM si o mě jeden specialista myslel, že jsem zhulený. Tak marjánu tedy opravdu nevyznávám, smažka nejsem, klepky neberu a jako jsem srával bolševiky dříve, tak teď seru přesně jejich klonované covidkopie. Bolševik může změnit barvu. Ale nikdy nepopře svoje metody vládnutí. Machiavelli, Ignác z Loyoly.

      • vittta

       No já nevím, mě nesereš, mě jsi k smíchu,
       Jestli takhle sereš nějaké bolševiky ve vládě, tak se ti to moc nedaří.
       Podporuješ tím bolševiky v opozici, těm to prospívá.
       Mluvit pravdu bude asi to, že tady nadáváš a odhaluješ zakuklené slouhy NWO.
       To ses od Vency flašky naučil dobře, né nadarmo ho znáš osobně.

   • Janika

    „Tvoje agresivní propaganda myšlenek TOP09 nakonec odhalí tvou pravou tvář daleko lépe, “
    Vážně, orinoko, nesleduju to tady tak do hloubky, abych mohla každému vystavit posudek :-), takže teď jsem trochu zmatená – koho ty vlastně budeš volit? Kdo je tim menším zlem, protože nepředpokládám, že by ti někdo přímo mluvil z duše?

    • orinoko

     Dlouho jsem k volbám nechodil. Lejna nahoře je třeba střídat, než se jim zažere moc pod kůži. Na podzim jsem po dlouhé době byl, byly dvoje … já už si to teď nevybavím. Krajsky možná ANO, musel bych ty lístky vidět, ale možná to bylo nějaké místní uskupení s vazbami na lidi, které znám. Kámoš volil Okamurovce do Senátu. Už byl dohnán jinými pitomci až sem, ale hlavně za ně kandidoval člověk, který má v okolí všeobecný respekt. Já volil také takového, ale odjinud. Ani jeden z našich hlasů nebyl v pytli úspěchu.
     Teď pro mě má určitý kredit Okamura, jemuž hodně klestí cestu Volný. Potom Klaus junge, kolem nějž se vyskytují zajímaví lidé, rozhodně mám u výfuku nějakého blbečka z nástěnky typu Minář, tROLL , rychlokvašený Šlachta a podobné expozitury.
     Kandidovat možná bude Chcípl pes, ale to jde mimo mě, byť jsem s nimi v kontaktu. Takovýchto uskupení je více, vlastně celá řada. Například Lípa.
     Jak by napsal dechberoucí opičák z medyjální chýše – situace je právě teď velmi dynamická a málo přehledná. Lejnozmrdi opozičky jsou jeden za osmnáct a druhý za 18. Bez výběru. Je třeba podpořit mladé s přehledem a hlavně pokud možno ty, které známe osobně.
     Tady u nás chtěl kdosi připravit jakousi slávu pro veleznámou olala celebritu. Když jsem napsal, s ropuchami na hubě to bude velmi srdečné a zajisté nezapomenutelné, tak jsem hned byl za vola. Já zase nedokážu pochopit, jak někdo může naprosto bezelstně a naivně organizovat termínové pitomosti, když už celý rok je zřejmo, jak bude vypadat duben 2021. Požadavek respirátoru nahradí ultimátně plynová maska.
     Klaus starší, jak opravdu není šálkem mého tupláku, tak má dneska šanci výrazně zamíchat kartami. Nemyslím pro vlastní prospěch, ale s vlivem, jak někomu nakopat prdel.
     Mám jedno velké přání – aby socanská lejna konečně vypadla z Podlamentu a navštívil je exekutor. Jejich dluhy jsou vodítkem, proč taková svině , jako je HAMAforáž pase po stanném právu do skonání světa. Oddálit neodvratné.

     • Janika

      Děkuji ti za jasné vyjádření. Celkem mi tyhle postoje nejsou proti mysli. Okamura neni spatny, ani mladší Klaus.
      Jen poznamka k tomu ze by se měli „nahoře“ střídat – jestli by nebylo lepší, nechat tam ty, co si uz nahrabali. Jako že by to vyšlo lacineji.

      • orinoko

       Určitě ne. Konzultoval jsem podobné věci s kolegou muzikantem, který Emeriku celkem dobře poznal. Povídám: A proč pořád tak syslujou? /Miliardáři./ Vždyť ty peníze nemůžou prochlastat, prošukat, prožrat, vystačí to na tisíckrát projetý svět, k čemu to je? Koukal na mě, usmíval se, a pak mě uzemnil: O to nejde, oni mezi sebou dneska závodí, kdo toho nahromadí nejvíce. A pak jsou ještě posraní strachy, aby je o to někdo neobral.

      • vittta

       Nahrabání smysl nemá, ale lepší je to, co už známe, a co se více méně osvědčilo.
       Je třeba si uvědomit, že za nesporným úspěchem, že nemáme v zemi tisíce negrů a nikdo tady zatím nejede tvrdý gender, nestojí Okamura, ale prezident a předseda vlády, a to je zrovna ten StBák Babiš.
       Okamura se stal svou politikou podobný komunistům, teplá opozice mu začala VYHOVOVAT.
       Obě strany jsou k této pohodlné variantě sice tlačeny, že s nimi jako nikdo „nesmí“ nic mít, ale nyní se situace vyvíjí tak, že předpokládaný vítěz ANO bude potřebovat koaličního partnera.
       Je třeba si uvědomit, že i když ANO nevyhraje na %, porazí ho třeba Piráti, na mandáty ANO vyhraje takřka tutově- a prezident pověří sestavením vlády předsedu strany s nejvíce mandáty.
       To je jasná výzva, zrovna pro Okamuru, který může ve vládní koalici získat prostor pro nějaké své politické cíle.
       V opozici je totiž prosadit nemůže.
       Okamura ale jede linii pohodlné opozice, čímž pro mě ztratil notnou část své důvěryhodnosti.
       Nabízí se mladý Klaus- čistě jen proto, aby se do parlamentu dostal, a oslabil vliv kolaborantů, nebo nakonec samotný Babiš, aby vyhrál volby tak vysoko, aby se jeho koaliční potenciál zvýšil do možná nevíc.
       Emotivní a v podstatě bezcílné vize voličů typu Orinoko udělají víc škody, než užitku, byť minimálně jejich hlasy odebere Okamura „nikomu“, tedy tito lidé by bez svých emocí a antikomunistického nadšení, vyburcovaného kolaborantským mainstreamem a proEUropskými kolaboranty, vůbec volit nešli.

     • Peter Matej

      orinoko!
      Dobrý,realite zodpovedajúci a triezvy názor.Len sa obávam,že víťaz je,ako to už dnes býva vo zvyku,vybraný už vopred.Viď voľby prezidenta USA,alebo voľby u nás na Slovensku.Ja môžem len držať palce ČR,Čechom a Moravákom aby si vybrali to najlepšie čo je v ČR k dispozícii.Názorová roztrieštenosť je však v ČR veľká,vďaka tzv.“demokracii“.Nič dobré z toho nepozerá a práve z toho toho budú ťažiť nepriatelia vašej suverenity.Bolo by žiadúce,aby sa v ČR aj SR dostali do čela vlád osobnosti,ktoré by mali stálu podporu aspoň 70% občanov.
      Tých miliardárov,ktorí túžia po ešte väčšej moci a po ovládnutí sveta nechápem ani ja.Vždy som tvrdil,že viac ako 4 guláše za deň nezož….nezjem a kým na ne mám,som v celku spokojný aj keď by bolo fajn,keby tých peňazí bolo trochu viac,aby si človek mohol splniť aj nejaký ten svoj sen.Človek má byť spokojný,deti sa majú hrať,učiť a smiať a ľudia majú chodiť do práce ktorá ich baví.

  • Jana

   Orinoko – dobře shrnuto. Už dokonce došlo na „našeho člověka“ proti rozvracečům.
   Ale pozor, otevřeně poukazovat na adoraci Babiše je přímá cesta na popraviště (naštěstí zatím pouze verbální). :-)

   • orinoko

    Tady kousek od nás chtěl ve své době kobliha udavač koupit zavedenou prosperující pekárnu. Uvítali ho chlebem a solí, dovolili mu agitovat před branou podniku, když se blížily volby. Po ranní směně bylo překoblihováno. Jenže jako v pohádce – jen prstíček. Burák bureš si prohlédl prostory podniku a hned – za kolik prodáte? Pro rodinnou firmu to byla studená sprcha a urážka zároveň. Fašistické prase má tak dlouhé prsty, že jeden z chrámů konzumu /shodou okolností je majitelkou sudeťačka MerkHELL/ přestal prakticky ze dne na den odebírat téměř plný sortiment pečiva. Závažný výpadek odběru pomohli řešit Holanďani, a české podniky. Sám producent jednu chvíli prodával přímo ze zásobovacích aut a po čase z pojízdných prodejen.
    Stabilizace prodeje pekárny v určitém čase proběhla a majitelé jsou zkušenější o zvyky udavačských predátorů, kteří si dneska vylévají svůj vztek na celém národě.

  • Peter Matej

   orinoko!
   Len pre tvoju informáciu,Babiš nie je Rusín.Narodil sa v Bratislave Slovákovi z Hlohovca a jeho matka síce pochádza z Podkarpatskej Rusi,no podľa priezviska Scheibnerová ktoré mala za slobodna,ta asi tiež nebude Rusínka.

   • orinoko

    Peter, upřímně! Nedokázal bych napsat, že je to zasranej Slovák, obzvláště teď, když v tom lítáme prakticky stejně. Pro mě je to mongol nikoli v národnostním slova smyslu. Hajzl, bezcharakterní smrad, jehož čúza v rámci českého lockdownu odlétá do teplých krajin za teplým covidem, přičemž nám mééédyja neukáží její roznožku.
    A Rusín proto, že je to pro mě Halič velmi agilních zmetků Takové pouliční směska českého vořecha.

 8. vittta

  Z pana Brambůrka se stalo „to“.
  Podhoubí sektářství tohoto typu bují i za kovicové situace, a jakmile kovid skončí, rozjede se na plné pecky!
  A hračkářské společnosti?
  No, ty …:“Hračkářské společnosti se v posledních letech snaží více reflektovat současnou dobu a různorodost, ….“
  A kdo tu různorodost tvoří, když ne oni?
  Reflektují tak leda hovno, sami to vytváří.

  https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/znama-hracka-meni-jmeno-ma-byt-genderove-neutralni-40352411#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=PZNlc2z6KuJ-202102270905&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  • vittta

   Nejvíc ze všeho miluji, když argumentace začíná slovem MŮŽE. (možná, zdá se, asi, zřejmě,vypadá to…atd..)
   Takže nyní už to vím, MŮŽE to způsobit tenhle problém, věděl jsem to i před tím, respirátor by se měl měnit po dvou hodinách, myslím…ve špitále to tak dělají, takže by to měla asi vláda nařídit, aby toto nebezpečí bylo minimalizováno, což asi chcete říci.
   Národní rozvrat se děje právě takhle.
   Normálně…stát se tohle v 90 letech, tak o očkování nepochybuje NIKDO.
   Nyní ale..tady hlavně Kočka, se najdou lidé, co to zpochybní.
   To se takovou šeptandou přenese na jiné lidi, a ti začnou očkování odmítat, protože „všechno je jinak“.
   Pro celek (národ) to je ale bez jakýchkoliv pozitivních přínosů.
   Jistě, něco na tom je, a i očkování proti Tetanu může být nebezpečné, ale není třeba to v této situaci vytahovat.
   Další parta zpochybní roušku.
   MŮŽE se stát tohle.
   No může, když sednu do auta, MŮŽE se mi toho také hodně stát, ale ta rouška svými účinky pozitivními vysoce převyšuje svá negativa, ale nejhorší negativum je, když někdo tyto informace šíří.
   Mnozí jim uvěří, a roušky nenosí, protože „všechno je jinak“.
   Prospěch celku není také žádný, naopak, rozesírá to lid.
   A další věci, rozesrat, rozesrat a rozesrat, opatření jsou na hovno třeba.
   No, když se to nedodržuje, tak jo.
   Sluha NWO je u nás Babiš, na Slovensku Matovič, v Německu…nevím, asi Merkelová, ve Francii Macron, jen Švédsko se vlivu NWO vymyká, tam se doporučuje, v obrovské zemi pár lidí, tam když se uzavře kraj, tak se ten vir nikam jen tak nedostane.
   Na to je i NWO krátká.
   Už mě ty bláboly lezou na nervy, výsledek je jediný.
   HMATATELNÝ.
   Vysoká čísla- a uzávěra, u které nevíme rozsah.
   Tady není nikdo zvyklý na lockdown, žádný tu nebyl, a tak mi plno lidí říká, že na „ně“ sere, že si budou jezdit stejně kam chtějí.
   Myslí si, že lockdown bude vypadat tak, že vláda NĚCO nařídí, co nemá smysl ani sledovat.
   Třeba jo, ale třeba se civilizačně posuneme na západ, a budeme muset hlásit SMSkou, kam jdeme, na každému rohu bude stát fízl, nebo voják, a kdo TO poruší, bude tvrdě platit.
   No, směrem na západ mnozí chtějí, tak ať si ten západ vychutnají.
   Chtějí svobodu, jak na západě- ať jí tedy mají.

   • astraustralia

    vittta Vy jste to MUZE rozebral tak vitttovsky ze si to dejte jako diplomovou praci a budete magister na MUZE.
    Opakovane se pokousite ze me pacit nazory abyste je pak spravne rozebral, tak zde jeden na to MUZE.
    Ne ze muze, ale jak rouska tak respirator vraci vydechovane zpet do plic.
    Sracky kterych se chce telo zbavit toto zarizeni vraci zpet do plic a proto tim skodi
    V obchode kam jste sel nakoupit a kde se vyskytuje nekdo s virusem Vas respirator ochrani. Souhlas.
    Kolik minut Vas osobne chrani ? Kolik hodin skodi kdyz dychate vydechovane? Den ma 24 hodin magistre na MUZE:-)

    • vittta

     No tak pak to ten odkázaný napsal blbě.
     Měl tam prostě napsat, že více škodí, než chrání.
     Hele, mě to nepřekvapuje, když může být země placatá, proč by nemohl respirátor škodit?
     To, co různí osvícenci za věky zjistili, je přece všechno jinak.
     Tmu potřebujeme, jako když padl Řím.
     Né světlo.
     Mytí rukou také škodí, poněvač kdo se moc myje, nemá tak dobrou obranyschopnost.
     Zase ale nechytí žloutenku.
     Je vesmírná energie temnota, nebo přináší světlo?
     Vy jste hlastel temnoty, v Austrálii vir v podstatě nemáte, což dokazuje, že neexistuje, resp. že ta opatření jsou zbytečná.
     Je to jak s těma rukama, myjte si ruce ve žloutenkovém baráku, a dodržujte hygienická doporučení, a žloutenku nedostanete.
     Tím se ale prokáže, že jsou ta opatření zbytečná, ne?
     Vy neumíte dávat argumenty, to jsou bláboly, co odkazujete, slaboduché bláboly.
     Na tom se nedá ani diskuze postavit.
     Já si volal s Rytířem, od Pana Bavora.
     Něco jsme řešili, a přišla řeč na ty roušky, on také není úplně příznivce.
     Jeho argument třeba byl, že nošením roušek se ten vir nutí k tomu, aby byl nakažlivější.
     Rozumíte, tím, že roušky fungují, nutí vir ke konkrétním mutacím.
     To je dobrý argument, a dá se na tom postavit diskuze, konkrétně zase mohu namítnout, co se stane, když se nosit nebudou.
     Smysl opatření je totiž udržet zdravotnictví v chodu, pak nezemře tolik lidí, a my nemáme tak rozsáhlé zdravotnctví- nikdo ho nemá- aby si mohl dovolit nenosit roušky.
     Popírači by na to namítli, že máme zdravotnictví volné, a že to jsou jen kecy, že je tam plno- a jsme zase u blábolů, a diskuze může skončit.

     • orinoko

      Popírači čeho, soudruhu šašku? Covid je faktem. Dokonce je viditelný. Má fízláckou uniformu , kožené kabáty protektorátního udavače a dneska už dokonce i armádní kulomety.
      Rouška? Ta byla poražena vlastními vládními prosektory, přestože byla velebena druhdy jako spása. Vládní prasata sama popřela funkci roušky.
      ResPIRÁTor! Nápytelník na sliny, nudle a šňupáky. Je spousta lidí, kteří mají problémy s průduškami. S ropuchou to ještě jakžtakž šlo. Když některé vidím, jak lapají po dechu, tak je mi jasné , že tuto skupinu spoluobčanů budou mít lejna tvého zrna na svědomí.
      Rakousko po demonstracích rozvolňuje, protože Kurz je skutečný politik a nikoli šejdíř žijící z dotací a válečné mentality. Chybí už jen ona pověstná kapka. Covid si do Rakouska nejspíše netroufne a tak bude přes pomyslný plot jen čumět.
      Takže popírat covidovo království v Česku může jen nevidoucí.
      A mlaskat o popírání může jen dutolebka s uzeným prostorem na hajlování.

      • vittta

       Tomu nerozumím, bojovníku, Rakousko PO DEMONSTRACÍCH rozvolňuje, protože Kurz je skutečný politik?
       Tam jsou dva důvody.
       Kurz je skutečný politik- a po demonstracích, tak jak to vlastně je?
       Otázka také je, PROČ skutečný politik rozvolňuje, protože aby mohl SKUTEČNÝ politik rozvolnit, musel nejprve něco zakázat- a SKUTEČNÝ politik by nikdy nic takového neudělal.
       Takže SKUTEČNÝM politikem se stal Kurz až nyní, z politika debilního a tupého je nyní SKUTEČNÝ politik.
       Tak to se má u tebe Babiš na co těšit, až za měsíc rozvolní, bude z StBáka a udavače také SKUTEČNÝ politik, vůbec kdyby rozvolnil po nějakých demonstracích, že jo.
       No bojuj, bojuj, hrdino, hlavně nezapomeň jít k volbám, hodně takových bojovníků výkon svého práva nakonec vzdá.

     • astraustralia

      Vy neumíte dávat argumenty, to jsou bláboly, co odkazujete, slaboduché bláboly.
      Na tom se nedá ani diskuze postavit.

      Souhlas :-)
      Stavet diskuse s nekym ktery jen ten svuj nazor ma za neslaboduchy a diskutovani hodny je obtizne.

      Nabizim vam na zvazeni se vyjadrit k obrazku ktery vychazi z faktu ze spousta lidi se nakazi virusem sami vlastni neopatrnosti kdyz si sahaji do obliceje aniz by si to uvedomovali.
      Tomu tento druh nahubku uspesne brani !
      Navrhnete jako vladni opatreni :-)

      funkcni nahubek

      • vittta

       Já DISKUTUJI.
       To znamená, že dávám nějaké podněty, nějaké názory, nějak „do placu“.
       SVOJE názory.
       A jelikož to je, či by být měla diskuze, tak je na těch, co mají jiný názor, ho nějak prezentovat.
       Vy někoho odkážete, ale ten odkaz zjevně neznáte.
       Odkazujete i odkazy, které podporují vámi zavrhovaná opatření (roušky, očkování), byť je z 40 minut videa 1 minuta věnována i rizikům.
       Největší místní argumentátor Orinoko se mnou diskutuje tak, že mám lobotomii, podporuju udavače, NWO a tyhle kecy.
       Není třeba Orinoka zavrhovat, důležité je, aby šel volit, tím splní svůj úkol, kecat si může co chce.
       Jasně, kdo nemá ŽÁDNÝ názor, vyjma útoků ad hominem, nemůže být za ten názor napaden.
       Orinoko žádný názor nemá, jeho názor je, že to BABIŠ dělá blbě, protože StBák, udavač, a bolševik.
       A kde nic není, ani smrt nebere, Orinoko, ale i vy, byť ne tolik, používáte sluníčkometodu.
       Argumenty nemáte, tak si vyrobíte, čtete dobře, VYROBÍTE nepřítele, a s tím pak bojujete, pomocí odkazů a různých nadávek a šťouchanců.
       Když byla řeč o negrech, tak jsem si tohoto jednání všiml u sluníček, na podporu migrace jaká se děla a děje NEEXISTUJE argument, a tak BYLI NUCENI uchýlit se k útokům na osobu, na zdroj, to pomocí nálepek.
       Jinou možnost neměli.
       V podobné situaci jste nyní vy.
       Zpochybňovat roušky je skutečně těžké, vůbec mně, i vy víte, že fungují, a i já vím, že to má svá rizika, a nejenom že to vím, ale i o tom píšu.
       Takže můžete jen vytvářet dojem, že proti tomu jsem, že mám jedinou pravdu, ale já VÍM, že roušky a respirátory mají svá rizika, resp. nemají fakticky ŽÁDNÁ rizika, za předpokladu správného použití, ale to se nedá tak úplně předpokládat, že to lidé opravdu budou používat správně.
       Zpochyňovali jste očkování, no ale vůči mně opět těžká argumentace, protože jsem to zpochybňoval také, a především jsem upozorňoval na to, že UVIDÍM, co se reálně děje.
       Nyní vidím, že se neděje NIC.
       Je sice pro vás velká sláva, když asi z 5 000 000 očkovaných KONEČNĚ někdo umře, a KONEČNĚ je někomu blbě, ale je to zoufale málo na to, aby to potvrzovalo vaše strašení.
       Co se udělá?
       No- následky teprve budou- v průběhu let.
       Hmm, třeba jo, ale to se nikdy nedozvíme, ale opět, jelikož se to nedovíme, tak to nijak nezpochybňuji, moc tomu nevěřím, ale možné to je.
       Nehrajte si na lepšího, než jsem já, jste daleko paličatější a agresivnější v prosazování svých názorů, a neustoupíte z nich, ani kdyby se s vámi bavilo 10 000 profesorů.
       Argumentovat své názory ale neumíte.

       • astraustralia

        Nehrajte si na lepšího, než jsem já, jste daleko paličatější a agresivnější v prosazování svých názorů, a neustoupíte z nich, ani kdyby se s vámi bavilo 10 000 profesorů.
        Argumentovat své názory ale neumíte.

        Zbytecne hry nehraji ani zadna palicatost v prosazovani svych nazoru, jen odkazy ruzneho druhu predevsim takovych ktere jsou jine a mensinove.

        Stejne tak je to s timto odkazem a nazorem na informace v nem.
        Po rocnim sledovani jak to v CR probiha a precteni podobnych informaci to vychazi na velkou pravdepodobnost ze nize uvedene je pravde nejblize.

        Proc tolik Covidu v CR ?
        Neni to ani na ulici ani v obchode kde vsichni maji zakryty oblicej ale ve stale bezicich montovnanch odkud se to siri.
        Obcas to prikrmi nejaky jednotlivec a spravny trzni egoista co se byl oteplit na Zanzibaru nebo v Dubai nebo si jel zalyzovat.
        Strucne receno nemate to pod kontrolou a proto se to siri.
        Jak a proc o tom je tento odkaz. Dalsi z tech ktere vam massmedia tak otevrene neuvedou.

        Kapitalismus a Vladimír Dlouhý můžou za vaše ztracené životy!
        K tvrdému lockdownu aspoň na čtrnáct dní vyzývají všichni relevantní odborníci. O ochranu pracujících žádají i odbory.
        Namísto toho ale vláda dál poslouchá Vladimíra Dlouhého a jeho „experty“, pro které jsou (a vždycky byly) lidské životy druhořadé.
        Na prvním místě u nich dlouhodobě stojí „ekonomika“, což znamená jediné:
        zájmy průmyslového a podnikatelského lobby, které dnes hájí doslova přes mrtvoly.

        https://a2larm.cz/2021/02/vlada-se-o-lidi-v-prumyslu-odmita-postarat-je-cas-na-generalni-stavku/

        • vittta

         Přestaňte strašit, především je přece prokázané, že kovid není nebezpečný, a že počet mrtvých nejenom že není vyšší jak jindy, ale je naopak nižší.
         Viz. vaše jiné odkazy.
         Podívejte tady.
         V tomto článku si lidé stěžují, že jejich obec je malá, a že vláda vytvořila paskvil, protože oni nemohou nikam chodit.
         A teď otázka:
         Neplatí ta uzávěra mezi okresy?
         Okres je něco jiného, než katastr obce.
         Vláda hovoří o okresech, ale tohle je seriozní článek v seriozním mainstreamu, a ten samý mainsream dlouhodobě říká, že vláda neumí komunikovat a dělá jen chaos.
         https://www.novinky.cz/domaci/clanek/pri-prochazce-malou-obci-nestihnu-ani-uspat-dite-rika-matka-z-hostejova-40352488

        • embecko

         „jen odkazy ruzneho druhu predevsim takovych ktere jsou jine a mensinove“
         Odkaz na clanek z Alarmu ovsem neni ani jiny, ani mensinovy, o tom mluvil architekt Velkeho resetu Klaus Schwab v Davosu.

 9. astraustralia

  Je pro mě naprosto nepřijatelné a za hranou, aby poslanci nazývali kolegy a naše občany PRASATY, a ještě je obviňovali z průběhu epidemie!
  Pokud něco devět měsíců nefunguje a jediný přístup vlády je jen navyšování restrikcí, zákazů a pokut, nedává to už vůbec smysl.
  A svalovat vinu na občany, kteří často “melou” z posledního, je pouze ubohé maskování vlastní neschopnosti.

  <a href=“https://www.facebook.com/zuzanamajerova.cz/videos/245051640629031>rika poslankyne

  • vittta

   Poslankyně je trošku blbá, ale souhlasím s ní v tom, že svádět to na občany není fér.
   Mohou za to konkrétní vysírači, kteří rozvracejí morálku.
   Ale ona to říkala takhle:
   „A svalovat vinu na občany, kteří často “melou” z posledního, je pouze ubohé maskování vlastní neschopnosti.“
   Občané melou z posledního- a…co vlastně?
   Když někdo mele z posledního, je oprávněn nedodržovat opatření, z nichž některá mají formu doporučení?
   Lidé by neměli zbytečně navštěvovat místa, kde je hodně lidí- ale když někdo mele z posledního, tak tam může, kromě toho také nemusí mít roušku ani rozestupy.
   Čím více lidí bude ukazvat fakáče na horách, tím dříve se to tady uvolní, to dá rozum.
   Čím více hospod se veřejně otevře, a majitelé budou ukazovat fakáče- tím dříve se to tady rozvolní…
   Čím více se bude poukazovat na různé chyby, tím dříve se rozvolní.
   Jo, tak to je, zatím se to ale nepotvrdilo.

    • vittta

     Základ je mluvit pravdu, že jo.
     Mým posláním ale není bojovat s blbci bez vize, ale využít jejich potenciál pro národní cíle.
     Proto je vhodné ještě posílit tvou nenávist, aby sis to s volbou Okamury nakonec ještě nerozmyslel, a neseděl doma s tím, že „kdyby mohly volby něco změnit, dávno by je (NWO) zakázali“.
     Tvůj reálný manipulační potenciál pro podporu kolaborantů je vzhledem k tvému arogantnímu extremismu minimální.
     To jenom abys věděl, jak uvažuje někdo s politickou vizí a mozkem, který je schopný to zpracovat.

     • Kamil Mudra

      „Tady se stalo už jakýmsi zvykem pěstovat takové papírové právo. To znamená, že soudy nehledají spravedlnost a dokonce se už ani nestarají o nějaký morální apel z hlediska lidských práv, ale snaží se dodržovat napsanou literu zákona do nejmenších podrobností. Jak víme, psaný zákon nemůže pokrýt všechny situace, ke kterým dochází a tak se vlastně autoři opozičních aktivit, mezi něž počítám i různá rozhodnutí Senátu a výroky Ústavního soudu, dostali do jakéhosi podivného stavu, že bude jakákoliv právní norma, přijatá v Poslanecké sněmovně, nejen poslána k Ústavnímu soudu, aby ji posoudil, ale ten o ní bude skutečně jedant. Tím se sice nezablokuje práce Poslanecké sněmovny natolik, aby bylo třeba rozpustit Poslaneckou sněmovnu, ale málo platné, bude tady problém s tím že občané této země, kterým má sloužit nejenom Poslanecká sněmovna, nejenom vláda, ale také Senát a Ústavní soud, se budou dovolávat práva, které je napsané na papíru, ale nebudu hledat do jaké míry je toto „protestantství“ legitimní a je v souladu „s obecným dobrým..“
      Konstatuje a tak i vhodně doplňuje, už výše odkázaného Petra Hampla, politolog Zdeněk Zbořil.

      Možná že žijeme v době o které budou naši potomci hovořit jako o „časech těhotných změnou“ a s trochou závistit říkat že „tehdy se alespoň něco dělo“. Nicméně – tu budoucnost kterou jim tu takto připravujeme, jim vůbec nezávidím.

      • vittta

       Připravujeme…
       To je plánovaný děj, ale ne „od nás“.
       V podstatě je to vymyšleno tak, že je po převzetí moci senátem a ústavním soudem (ale i jinými soudy) je určitá společenská poptávka.
       A získali na tu poptávku lidi, kteří by jinak EUrokryply neposlouchali.
       Tady je zářný příklad Orinoko, který je ochoten k čemukoliv, jen když bude bolševik a StBák a udavač a co všechno- sundán, a je mu jedno, jestli to udělá Rychecký, nebo Němcová a skupina senázorů.
       Hlavní cíl- zbavit se StBáka.
       Samozřejmě nelze předpokládat, že soudní a senátní puč organizuje vlastenecká opozice v čele s Okamurou, ale tihle lidé o tom nepřemýšlejí.
       Dostal hračku- a tak si hraje.
       Je to určité novum, zatím kolaborantskou opozici podporovali lidé, co s ní souzněli, jako Saul, Tribun nebo Hank, to ale přestalo stačit.
       Jakkoliv bombastická propaganda jede doslova od rána do večera, na shození prezidenta, nebo vítězství proEUropských sil to prostě nestačilo.
       A tak nyní získávají tímto způsobem užitečné idioty z řad svých nepřátel, kteří je (nadšeně) podporují v domění, že bojují za svobodu a šťanstnou budoucnost.

 10. vittta

  Tohle je dobrý článek, překvapivě v našem tuhém mainstreamu.
  Jde o Invermektin, který se různými pokoutnými cestami nakonec přeci dostal na Slovensku do oběhu.
  Ještě máme v rezervě Isoprinosin, ale osobně jsem slyšel i dobrou recenzi na Remdisivir.
  Z uvedeného, ale i z několika posledních textů porůznu čtených vyplývá, že mnozí lékaři mohou skutečně být v takovém vleku propagandy a určité povýšenosti, že mohou různé léky odmítat už z nějakého ne úplně známého principu, podobnému třeba zde Kočkou předváděnému boji proti vakcinaci.
  Musím v dalších úvahách více zohledňovat i tuto možnost.
  Nezbývá jen doufat, že se tato dvě Íčka dostanou i k nám, vůbec nejlepší by bylo, kdyby úspěch na Slovensku byl opravdu do očí bijící.
  Nezavrhoval bych ale ani Remdesivir, nebo ten…Blabmablabla…vir, nebo jak se to jmenuje, je třeba bojovat všemi možnými prostředky.
  Nutno ale dodat, že tato varianta zase oslabuje pozici příznivců organizované NWO, protože by se jednalo v podstatě o sérii osobních selhání jednotlivých lékařů (byť v tomto případě by šlo o vysoké %) , a né o sytémový cíl zneviditelnění účinného a levného léku.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/jak-si-slovensti-obcane-vybojovali-ivermektin-40352134#seq_no=3&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=bBWatCM6UBj-202102271451&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  • Kamil Mudra

   V neprospěch ivermectinu hovoří cena. Léčba remdesivirem vyjde na víc než 50 tisíc korun. Dávka léku od Eli Lilly (bamlanivimab) stojí zhruba 24 tisíc korun a lék od Regeneronu 65 tisíc korun….
   Oproti tomu jedno balení ivermectinu stojí cca 170 Kč. To je dost rozdíl. Není divu že se farmaloby (nepochybně působící nejen mezi politiky ale i v SÚKLu) snaží zdržet jeho široké využití co nejdéle a to přesto (nebo hlavně proto) že má prokazatelně dobré výsledky. Je přece „absurdní“ aby lidské zdraví zachraňovalo něco tak levného a ještě bez „požehnání“ EU. Babiš do farmalobyingu neopatrně href=“https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/babis-k-nasazeni-ivermektinu-studie-jsou-dulezite-ale-nemame-cas-40351984″>hází vidle.a dá se tedy očekávat že za to bude náležitě potrestán.

      • vittta

       Výborně pan prezident.
       To zase bude v alejích nablito.
       Tohle může do určité míry změnit naší budounost, jestli jim to fakt funguje…

       • embecko

        Pan prezident v utery spolupodepsal prohlaseni ustavnich cinitelu, ze na uzemi CR bude pouzita pouze vakcina schvalena EU. Ted nekde s Putinem domlouva Sputnik…ja bych rekl, ze tohle spise prispiva k chaosu, nezli by slo o statnicky krok.

        • vittta

         Jde o to, jak to vlastně je.
         Dejme tomu, že se Sputnik chystá…být schválen.
         Tato informace už prosákla.
         Je hloupé čekat, AŽ bude schválen, a pak objednávat.
         Lepší je objednat- a hned po schválení to sem lifrovat.
         Takto předpokládám, že to bude, i když to samozřejmě nevím.
         Štěstí ale přeje připraveným, bez ohledu na to, co kdo podepsal „včera“.
         Včera je totiž v současné realitě také synonymum pro „dávno“.

   • vittta

    Tak to je mi jasné, ale chci říci, že někdy to můžeme vidět zbytečně složitě.
    Můžeme, není to nijak potvrzené, ale sám mohu říci, že doktoři vesměs trvají na rostlinných tucích a syrové zelenině, i když to dneska vůbec nedává smysl.
    A Peter tady odkázal…nebo jsem to někde četl, ale Peter tady takové věci odkazoval, celkem nenápadné články, kde fakticky nedůvěra doktorů může hrát roli minimálně stejnou jako cena.
    To oni ti doktoři- jinak v oboru výborní- se tedy rozhodně v dobrém světle nepředvedli.
    Hádají se, a vysírají, místo aby chápali širší kontexty.
    Jasně, není to jejich práce, ale tak mají držet zobáky.

   • Mrkos

    Nějaký lidumilný miliardář by mohl nakoupit
    ivermetin a dát na iternet. Babiš by si mohl půjčit
    od Agrofertu symbolických 5O mil. a pomoci svému
    ministru zdravotnictví. A lékaři mají svoji přísahu
    a svědomí, tak ať mají na výběr.
    x
    Jak se daří s coronavirem čínské medicíně?
    Léčitelé budou mít žně a těch s následky po rýmičce
    budou tentokrát statisíce.

 11. orinoko

  Ty vole , to nemá chybu. Trochu jsem to upravil na naprosto geniálním základě. To je opravdu cizí myšlenka.

  Prudký záblesk a roztržená opona se zřítila na jeviště hned vedle portálu. – To nic , křičel zřízenec. To se jen naše celebrita dozvěděla, že od pondělí může šukat jenom formou distanční soulože.

  • Kamil Mudra

   Překvapení celebrity je pro mne překvapivé. Zjevně nejde o celebritu té větve pornoprůmyslu na tomto založeného. :-)

 12. orinoko

  Nechci malovat krupiéra na zrcadlo, ale nemůžu se zbavit pocitu, že Pražské povstání právě přestalo doutnat. Protože se začíná šířit. A u prasat se začíná šířit strach.
  Jak byl pravil kdysi hradní ŠkrHOLE: Každé prase najde svého řezníka. Takto doslova mi to řekl v rámci rozhovoru do médií konzumujíc přitom donesený štrúdl.
  A HAMAforáž je prase na porážku.

 13. orinoko

  Nedosti na tom. Nad hroby babrala tancují debilky. Communication z YT.
  orinoko
  27. 2. 2021 21:30
  Pro ilustraci vkládám cosi. Jednak , jak YT vyčenichala svojí příležitost , že to půjde, a spustila svůj vlastní, další ventil communication, a také proto , jak vážný je úder covidu, když musíme dojít až do stanného práva. Pořád jde o tanec felčarů padajících na hubu pod náporem covida svatého. Celé jméno vždy bloknu. Bohužel na Slovensko jakožto uživatel tamní video sitě, nemůžu vkládat odkazy tohoto typu. Možná časem. I tam se to vyvíjí.
  Zvýrazněná odpověď
  Anna P
  před 58 minutami
  @TheOrinoko Mladý nebo starý ?Potřebujete asi plícní ventilaci jaksi nemůžete pobrati dechu a nebo si trsnout Jerusalemu . Zdravím, „
  Taková je ta naše felčarská úmrtní tragédie.
  Vitta šašek a jeho královna.

 14. vittta

  A je zde nový miláček neovlastenecké opozice proti Babišovi- Kryslík.
  Tento- přechodně nenáviděný- osvícenec se motá v nařízeních jako v hovnu.
  Ptá se, co lidé vlastně jezdí dělat mezi okresy- a ano, má pravdu.
  Jezdí do práce a na návštěvy, či k lékaři.
  Dále už se věnuje jen práci a doktorům, ale já jsem zjistil, že nějvětší ohniska epidemie jsou práce- a návštěvy.
  Možná také tlačenice na sjezdovkách, to nevím.
  Takže tato opatření sice nezruší nákazu v práci, ale zruší nákazu při návštěvách a koncentrovaných zábavách, zrovna to lyžování.
  Bez bližšího vysvětlení pak prohlásí, že ani respirátory epidemii neomezí, a zaměří se na povinnost je nosit na ulici, kde nikdo není.
  No, alespoň tam není vyjimka, a na vyjimky jsou lidé přísní.
  Sám na ulici roušku stejně nikdo nosit nebude, a jelikož tam bude sám, ani ho za to nikdo nezbuzeruje.
  Všiml jsem si, že lidé jsou u nás hotovi dodržovat nařízení za každou cenu.
  Ukazovali v TV místo, kde jedna strana ulice byla jeden okres, a druhá druhý, lidé byli zmatení.
  Teď pojedou nakupovat 10 kiláků, prostě si nedovolí přejít ulici, a ani nemohou, bude tam stát tank s plně vyzbrojenou posádkou.
  Kryslík pak dělá radost podnikatelům, mají hradit 100% nemocenské, jako v Německu, kde to funguje.
  Tam zaměstnanec do práce s příznkay nechodí, tam hezky leží doma- a milující zaměstnavatel mu platí.
  Tam asi nemají Němci montovny plné otroků, musí si je stavět u nás.
  Problém je v Německu vyřešen, dělník zavolá- a jde na nemocenskou.
  Otázka pak je, kdo vlastně pracuje, tlak v takových firmách typu Škoda. která je zmíněna, není asi finanční, ale prostě zamestnavatel potřebuje, aby dělník makal, nemá za něj náhradu.
  Jak je to s tlakem na potencionálně nemocné pracovníky, aby pracovali, nevím.
  Český dělník se na to asi vysere, problém je v cizácích, kteří tady pracují.
  To je systémový problém, který se ukázal zrovna teď.
  Cizí dělník nemá rodinu ani koníčky, je tedy motivován makat v sobotu i neděli, jejich cena není v nižší odměně, ale ve větším výkonu, ke kterému je nutí okolnosti, navíc jsou v tom smyslu bezprávní, makají skrze legální otrokáře, (agentury) ale nikomu to nevadí.
  Kryslíka také napadlo, zakázat diváky na sportovních událostech.
  Díky, Tome.
  To jsme nevěděli.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Kolik-lidi-dnes-cestuje-jen-tak-z-radosti-mezi-okresy-Spisovatel-Krystlik-nad-kroky-vlady-uz-jen-krouti-hlavou-655503

 15. embecko

  Tip pro orinoka:
  Az bude utikat z totalitniho Pulnocniho kralovstvi do zeme krale Miroslava, mel by si predem zajistit vezeni a penize na jeho platbu:
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/karantenni-hotely-koronavirus-covid-karantena-mutace-britanie-kanada-izrael_2102280705_eku
  „Rezervaci pokoje si musí každý zajistit dopředu, za tři noci pak zaplatí 2000 dolarů, tedy více než 34 tisíc korun. Jakékoliv porušení pravidel je přitom v zemi tvrdě trestáno, v takovém případě hrozí pokuta až do výše 750 tisíc dolarů, ale i půlroční vězení.“

  • vittta

   Samé „bezStBácké a bezbolševické“ země, tam se bude Orinokovi určitě líbit.
   Svoboda a smysluplná nařízení, to je jeho zásada.
   A musím uznat, že ta omezení smysl určitě mají.

   • Mrkos

    Nějaký lidumilný miliardář by mohl nakoupit
    ivermetin a dát na iternet. Babiš by si mohl půjčit
    od Agrofertu symbolických 5O mil. a pomoci svému
    ministru zdravotnictví. A lékaři mají svoji přísahu
    a svědomí, tak ať mají na výběr.
    x
    Jak se daří s coronavirem čínské medicíně?
    Léčitelé budou mít žně a těch s následky po rýmičce
    budou tentokrát statisíce.

   • Mrkos

    Austrálie – fungující demokracie a kapitalismus –
    Každý si musí za servis zaplatit sám.
    To je zákon trhu.
    Máš na letenku, tak máš i na hotel a parkování auta
    a na hotelovou stravu a další hotelové služby.
    My máme postkomunistickou demokracii a ta je sametová.
    Všechno dostaneš zaplacené a když ne můžeš to hnát
    až k ÚS. Někoho zavřít na 14 dní,? Nemyslitelné.
    Žádné zkušenosti se přebírat nebudou, to už tady bylo.
    Ještě jeden zákrok na Staromáku a svobodní rozpoutají
    občanskou válku.
    Orinoko se stane plukovníkem a po vyhrané bitvě
    kapelníkem hudby hradní stráže. Ty pochody jsou nudné,
    nic neříkající. Na čtyři doby se dají hrát jiné vypalovačky.

 16. orinoko

  Vyznavači totality v extázi. Nejlépe bylo za bolševika. Na výjezd výjezdní doložku. Dneska výjezd na fakturu. 1/3 obludé miluje klece. A přitom tato fašistická vláda není schopna ani střihnout totální uzávěru. Aby covida vyhnala. Na Čížka bejčák, na babišlejnovy ukroboty průjezd s houkačkou. V republice se množí ukrotubera, syfilis , svrab a neštovice migrantů a vyznavači totality hýkají blahem – ÍÁ ÍÁ.

  • Mrkos

   Drodečky:
   Ukázuje se, že ta paní komisařka co přijela buzerovat Babiše
   je jakási korupční čůza. Dobře jí Anrej oznámkoval.
   x
   Zeman boduje. Lejnová jestli si s tím schvalováním Sputniku nepospíšíš.
   tak se na tu tvou nechopnou EU vybodnem. Můj zmocněnec to
   už prověřil v Maďarsku a ve zlém Srbsku.
   (Srbové prý nabídli očkování Sputnikem i Kosovu, ale to odmítlo
   očkovat se vakcínou psů nevěřících v proroka.)
   Zeman vyzval vojáky, aby nebyli za ořezávátky, pokud je povolají
   a pomohou policii nahodit laťku o levl výš.
   Měli by mít kázeň v těle, tak by jí mohli Orinokovi trochu rozdat.
   Vojenské povely jsou velmi stručné. Např. Kytaru odhodit,
   ruce vzhůru, k zemi, vztyk, k zemi ……. apod.

   • vittta

    Orinoko se tady na to vysere, a pojede do Francie do St. Tropez.
    Už tady má té StBácké buzerace DOST!

    • Mrkos

     Nějaká italská pěvkyně co se nechala očkovat Sputnikem
     tvrdí, že v Moskvě je téměř všechno v pohodě.
     Už i Rakousko provokuje se Sputnikem a diktátor jim
     asi povolí, aby si ho vyráběli sami. Když na Rusy Praha se.e
     (prostřednicvím předsedajích Hřiba, Kolářa a Novotného,)
     nezbývá než že dají přednost Vídni. Ostatně Sputnik bere 35 zemí
     a kdejakej čmoud bude oočkován dřív než vzorný český bojoník
     za svobodu a demokracii.
     x
     Bože co jsme ti to jen provedli, že nás tak trestáš.
     Hromady mrtvol a k tomu kasa prázdná.
     (Nedokážeme ty mrtvoly prodávat jako někdo.)
     x
     Orinoka zavřou ve Francii na hotel. Chlastu je všude dost.
     Je s prorokem je potíž. Opalování funguje na Zanzibáru.
     Orinoko se jihoafrického vira nebojí.

     • embecko

      „Jde to ovšem i bez centralizované registrace u EMA. Využít se totiž dá jeden z paragrafů zákona o léčivech. Pokud si tedy u nás řekneme, že z nějakého léku či vakcíny, které ještě nemají registraci, by mohli naši pacienti profitovat, máme možnost udělit přípravku výjimku. Tu uděluje výhradně ministerstvo zdravotnictví a k tomu si musí vyžádat i odborné stanovisko SÚKL.
      My si od potenciálního držitele registrace (výrobce, poznámka redakce) vyžádáme dokumentaci v nějakém rozsahu, a pokud ten informace dodá, vyhotovíme stanovisko. To může být doporučující či nedoporučující. Na základě MZ rozhodne, jestli výjimku udělí nebo neudělí a to naše stanovisko buď může respektovat, nebo nemusí,“ vysvětlila MF DNES už dříve Irena Storová.“
      Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/sputnik-registrace-sukl-ema-vakcina.A210228_144131_domaci_baky?utm_source=www.seznam.cz&QButCm_RmeYdiAumP=denni-tisk
      Kdyby slo o registraci roztoku na bradavice, bylo by to k smichu.

 17. orinoko

  Slabé chvilky kurpuletního cíle Mr. Covida:
  “ Možné to je a dle vyjádření ministryně Schillerové to tak bude – přiznala že ví, že zaměstnání ve výrobě je největším zdrojem nákazy, ale že průmysl tvoří cca 40% HDP. Vláda se rozhodla dle jejich slov obětovat 60% HDP ze služeb, byť tyto nejsou a nikdy nebyly největším zdrojem nákazy. Je to smutné, ale je to tak. A samozřejmě mě to za každou kadeřnici, restauratéra, nebo jakéhokoliv jiného živnostníka, které Bureš ZLIKVIDOVAL, mrzí… Inu, když volíte klauna, musíte počítat s cirkusem…“

  PRESTIŽNÍ olala PL.

 18. orinoko

  Nikdy neodstoupím , řičel šedivý kobliha, až se mu Monika v Zanzibaru prohýbala jako luk.
  Jistě … to už všichni víme. Dokonce ani po prohraných volbách.

  • Mrkos

   Ja nemam na ruška, tak letím do Londýna si užívat.
   Ale chlast je tam drahý. I U nás již slunko brzy zahřeje staré kosti
   a vylezeme chytat bronz. V Británii tam je hej.
   Tam strašpytle očkujou.

   • Mrkos

    Zítra prý Putin přiletí za Zemanem s kufrem Sputniku.
    BIS ve spolupráci s CIA objeví v ampulích ricin.??
    x
    Zájemci o Sputnik se budou moci před Ruskou ambasádou
    na náměstí Němcova postavit do fronty. Přednost budou mít přestárlí
    členové bývalé státostrany a ti, kteří nezahodili průkaz SČSP.
    EU se svými nařízeními se stane překážkou v urychlení očkování.
    Skupiny občanů ohrožené koronavirem poznají svého nepřítele.
    Lejnová spolu s Jourovou budou hájit právo a evropské hodnoty
    a doporučí nám rybí olej a trpělivost při cestě na …..
    Orinoko vyrazí na zteč.
    Maršál se probudí a vydá na cestu ku Praze,
    aby šlápl jako kontůr Kolářovi na kuří oko.
    Cestou přetáhne spratka Novotného vlasoveckým pomníkem.
    Hřib bude schledán prohnilým a nevhodným k požití.
    V Praze nezávisle na politické situaci rozkvetou šeříky.
    CO s piráty, flanďáky, pžísahami, trikolorami………
    a pak jsem se probudil

  • vittta

   Také jsou tam „všichni“ bílí, takže si to video schovej, až budeš vítat negry, tak abys měl důkaz, že to v Británii zdaleka není tak zlé!

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s