Český políček Leschtinovi

Ukázky komentářů pod článkem Jiřího Leschtiny „Český políček Putinovi“.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/komentar-cesky-policek-putinovi-156582

Opravdu si myslíte , že Rusko nějak bolí vyhazov pár jejich lidí. Česko pro ně neznamená nic , vyrabovaná republika po privatizaci, do nebe volají dluh po kovidu , majetek většinou v rukou zahraničních podnikatelů …. Česko je pro ně bezvýznamný flek na na mapě. A Ti z vás , kteří myslí , že je to bolí se běžte opláchnout. Politika světa je někde jinde.(Zdeněk Zobač)

Jenom člověk trpící velikášstvím si může myslet jací jsme frajeři. Oběšení Koněva starostou Prahy 6 straníkem TOP 09, neuvěřitelné trapnosti starosty Řeporyjí straník ODS, jsme doplnili Vrběticemi. Poslední díl zábavy vypovězení diplomatů. Naše zábava skončila. Nastal čas zábavy ze strany Rusů. To se nasmějeme. (Olga Francova)

Jestli zde někdo dostal opravdu dardu, tak je to pouze autor článku, který mohl prostě jednou větou říci, že nemá rád rusy.Ostatně, v celé té diplomatické roztržce mělo nakonec poslední slovo stejně rusko a početní personální úpravy na obou ambasádách zcela jednoznačně poškodilo zejména českou stranu, jelikož omezení zaměstnávání místního personálu v Moskvě prakticky provoz Českého domu a ambasády ochromilo.O Vrběticích už se taktně nemluví a je jasné, že nikdy žádné prokazatelné důkazy ani předloženy nebudou.Merklová to ostatně za státy EU řekla zcela bez obalu, že naši čučkaři celou kauzu totálně zpackali .Pokud si člověk vyslechne výpovědi místních,kteří popisují zoufalý stav zabezpečení celého areálu skladu,kdy se tam pohybovali brigádníci a do tohoto soukromého objektu dokonce místní úřad práce posílal pracovat své klienty v rámci výkonu veřejnoprospěšných prací tak člověk neví, jestli se má smát či žasnout, co všechno se v tomto kocourkově může stát. (Václav Král)

Pane Lechstino, k Vašemu článku toliko. Jak jste starý, tak jste, mírně řečeno, mimo mísu. Zastydnul jste přesně v letech o kterých píšete. Prolhané bolševické manýry- ty jste si odtud přinesl. Asi se Vám líbí oblbovat čtenáře! Daří se Vám to s mírou takovou, že nemůžete být spokojen. Díky Bohu, že na místě vedoucího politického lídra světa je pan Putin, jenom jemu vděčíte, že můžete psát své zvratky, že se svět, přes provokace největšího agresora všech dob-USA, neocitl a neshořel ve světovém konfliktu! Zárukou míru ve světě totiž nejsou Spojené státy, ale RF a Putin osobně! Přeji Vám brzké procitnuti, i když ve Vašem případě to je spíše nesplnitelné! (Alexandra Karmelitova)

 1. embecko

  Podle meho je „boj o svrchovanost republiky“ jen odnozi hlavniho tematu, ceskeho politickeho evegreenu „za Zemana se stydim a Babis je estebak“.
  Vrbetice si lide okamzite spojuji s ruskym svabem na hrade a estebakem, co ma bordel ve vlade.
  Tudiz v pripade vypovezeni diplomatu nejde ani o hrdost, ani o cest, ani o prachy. Skalni rusofobove operuji tim, ze kdo muze obchodovat s Rusem, musi byt agent a takovych skoda neni.
  Jen abychom se nahodou nedostali do finale hokeje s Rusakama a nevyhrali…to by zas bylo hop! hop! hop!

  • Kamil Mudra

   Hmmm…. Ten Leschtinův článek je takový blábol až se divím že v sobě někdo našel sílu ho komentovat.
   Dnes si ČR zařvala – aby se z toho zítra posrala.

 2. Janika

  Co se to delo pred českou televizi? Zprávy jen kusé, to neni jako kdyz se sejde pět a půl chvilkařů, to do nas cpou ze všech stran. Prý přijeli auty, dozadovali se vstupu nebo přítomnosti nekterych osob (Moravce :-), posilneni alkoholem vyhrozovali a řvali. Doufám, ze ridici tech aut se alkoholem neposilňovali :-). Trestní oznámení budou následovat.

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s