Hejma nastínil řešení

Napsal vittta

Hejma kouzlem nechtěného prozradil, co se žádný politik neodvážil.
Tedy jak by „to“ konkrétně mělo vypadat dle odmítačů.
„Že pokud by přišla další vlna, mladí by pracovali a bavili se dále, rizikoví by zůstávali doma, chránili se a nechodili do hospody.“
Ano, rizikoví by zůstali doma.
Je ale otázka- ta Hejmu nenapadala, jestli by ti mladí byli (jsou) skutečně ti nerizikoví, a jestli by ti mladí byli ochotni pracovat, zatímco ti starší a vyděšení by byli v klídku doma s plnou nemocenskou.
Zde se pavouk rozvíjí- ale už bez účasti Hejmy.
Tedy prakticky- vyděšenci by mohli zůstat doma- ale za kolik?
Proč by měl mladý pracovat, a starý být doma za prachy?
Prakticky by ti, co by se rozhodli být doma, nemohli brát žádné prachy, max. pak velice malé.
Také je otázka, jestli by ti, co pracují, nebyli v hospodě nasraní na ty, co nepracují, ale do hospody chodí také, protože by se našlo dost takových, kteří by se báli do práce, ale do hospody by se nebáli.
A to nemluvím o reálnách možnostech provozů, fungovat s polovinou pracovníků.
Takže by se- po vzoru této, ale v podstatě všech vlád muselo improvizovat.
1) do hospody a za zábavou mohu jen ti, co pracují.
2) ti, co nepracují, nebudou dostávat prachy
3) aby bylo jasné, kdo je kdo, vydávaly by se pracovní pasy
Jistě už vidíme, že by to nefungovalo- resp. fungovalo, ale za předpokladů. které odmítají hlavně odmítači.
Je tady i jiná možnost, těm, kdo nepracují- tedy bojí se, či jsou rizikoví- by se zakázalo chodit ven, tím by nemuseli mít pracovní pasy na cestě do hospody, ale museli by je mít na cestu ven kamkoliv- protože kdo nepracuje, nemá venku co dělat.
Tady je vidět hlas lidu- a to Hejma zdaleka není blbec, ale vymyslel, či spíše jen nahlas řekl to, co jediné by mohlo dít.
Hejma se také zastal umělců, copak jiní nekouří?
Ale jo, ale jak já jsem to viděl, kouřící umělci porušili vládní nařízení ohledně roušek a rozestupů.
S důrazem na to „porušili“, protože testování z nařízení nikoho nevyjímá.
Takový Prymula žádné vládní nařízení neporušil na Slavii, a na cestě z té hospody také ne, vyjma asi 2 vteřin, kdy bez roušky ocitl se poblíž řidiče.
Ale nevšiml jsem si, že by se Hejma zastával i jeho a dalších papalášů.
Hejma zde vynechal jednu zásadní věc- vůbec nejde o porušování opatření, či neporušování.
Jde o osobní příklad.
A zde Prymula, ale i umělci, tragicky selhali!
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Xaver-neuvidi-rad-Hejma-vysilal-Po-odchodu-od-nej-O-umelcich-657492

 1. Jana

  Pro vitttu – nejen, ale hlavně co taky je to NWO:
  https://www.novinky.cz/kultura/clanek/genderova-hvezdicka-zaplavila-nemecko-jazykovedci-se-postavili-na-odpor-40355307#dop_ab_variant=544840&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=mwePdrPmHGH-202103271803&dop_id=40355307&source=hp&seq_no=5&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
  „Takzvaná Genderstern nebo Gender-Sternchen (genderová hvězdička) je znaménko *, které v Německu už dlouho proniká téměř do všech slov označujících lidské bytosti. Třeba slovo umělci se píše Künstler*innen. K čemu to je? Vedle mužského a ženského pohlaví se tak i příslušníci dalších pohlaví cítí uznáváni.
  Některé úřady a univerzity už hvězdičku běžně užívají, ale jazykovědci se i v současné atmosféře politické korektnosti postavili proti. Rada pro německý pravopis rozhodla, že hvězdička zatím nebude patřit do pravidel němčiny“
  xxxx
  Upozorňuji speciálně na slovo ZATÍM v poslední větě a omlouvám se že zpráva je z Novinek.cz

  • Peter Matej

   S uspokojením konštatujem,že s ftalátami je to u nás v poriadku.Anogenitálnu vzdialenosť merať nebudem,keďže som splodil troch zdravých,urastených synov a mám už aj 6 vnúčat.Gréta by sa mala vydať aby prestala vymýšľať koniny.

   • Kamil Mudra

    No vidíš. Já splodil tři dcery a tři syny – ale vnouče mám jenom jedno!
    Nespravedlivost světem vládne!!!!
    Pryč s Babišem! Pryč s Putinem!! Zatracený komunisti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • embecko

   To je videt, ze tweety pise Grete postarsi muz „z minulych casu“. Dnes je mensi penis z ftalatu poukazkou na vstup do sveta stredniho managementu neziskovych organizaci a ze sexualniho organu se stane nastroj spolecenskeho vzestupu.
   Takhle je to urcite dobre, cim mensi, tim vice minoritni…zda se, ze Greta uz nema cim strasit a soucasne ztratila orientaci…ze by zacinala zelena revoluce pozirat sve deti?

  • vittta

   A následuje diskuze, kde vedou goebelsovskou propagandou- ale přímo konkrétně Goebelsem vedenou, jen se takto vede už od r. 1938.
   Tento text není veden zlým úmyslem, jen zmanipulovaností, a špatným vyhodnocením situace:
   „Myslím, že je to „českou povahou“:

   • každý Čech si myslí, že je nejlepší fotbalový trenér na světě, nejlepší hokejový trenér na světě, mistr světa, který všechno ví nejlépe, a z toho plyne, že si každý Čech myslí, „že je nelepší epidemiolog na světě“ – nerespektuje odborníky, myslí si, že jedině on tomu všemu rozumí nejlépe. A přitom, my, co tady diskutujeme, jsme všichni jen takoví „internetoví samouci“.

   • každý Čech je nejlepší podvodník na světě, to už se s námi táhne od socialismu. Za socialismu se říkalo, že „Kdo nekrade, okrádá svojí rodinu“. A to se nás drží dál. Za služby platíme „bez faktury“ za 1000,- / „na fakturu“ za 2000,-. Nemáme v povaze dodržovat zákony, nařízení, pravidla.

   To obojí se projevuje v nedodržování protiepidemických opatření, protože mnoho lidí si bohužel myslí „Co mi má Prymula, Smejkal, Hořejší,… co mi mají co říkat, když přece jedině JÁ tomu všemu rozumím nejlíp“.

   A to se zkombinuje s tím „Co mi má vláda, Babiš, Hamáček…, co my mají co poroučet, když JÁ si stejně budu dělat, co chci“.

   A pak jsme tam, kde jsme.

   Samozřejmě odhadem asi 70% lidí se chová zodpovědně a snaží se opatření dodržovat. Jsou takovou tou zodpovědnou tichou většinou. A těm děkuji.“
   Jasně, každý Čech je takový- makový, ale veskrze špatný, byť trouba, který text napsal (převzal od jiného trouby) si už v něm sám odporuje.
   70% Čechů je normálních. resp. zodpovědných.
   Jistě, nemluví o jiných, mluví o nás- a to je chyba.
   Pokud jsme my Češi takoví, a je to nějak špatné (a my jsme takoví), pak to jinde zákonitě musí být lepší, a daleko lepší.
   Jenže není.
   Opatření jsou vymáhána brutálním způsobem, nemilosrdně a razantně.
   Otázka je proč, když oni takoví jako my nejsou.
   Ve skutečnosti se zdá, že by žádný národ bez tvrdých vymáhacích akcí nebyl něčeho jako my naprosto schopen, tedy aby nějakých 80% občanů opatření více méně DOBROVOLNĚ dodržovala.
   Dobrovolně píšu schválně, protože postihy za COKOLIV fakticky nehrozí.

  • vittta

   Jaké bylo vlastně to poselství článku?
   Já to nepochopil, i když jsem celkem dobře pochopil, že to vláda dělala nějak blbě.
   Co tedy bylo nutné vlastně udělat, aby to bylo správně?
   Tady je tak jako psáno, že :
   …trochu vám pomůže trasování, dost vám pomůže, když hodně testujete. Pomůže vám změna chování, bezpečnostní opatření ve školách, provozech… Podpora lidí v karanténě. Jsou to desítky věcí, které když se prostě udělají, tak se ta epidemie dá zvládnout,“… ale tady, já z toho moc chytrý nejsem.

   • astraustralia

    I kdyz to tam neni vyslovene napsano tak neni dobre se predcasne radovat. Nekdo na Karlove moste, jini jinak.
    Take radi poucit se u sousedu. Jeden minus prilis neznamena ale kdyz se jich secte vice pak se rika ze to je ta posledni kapka a pak to pretece.
    Dr Zdarsky na jinem videu mluvi o urychlem otestovani a zamereni se na nalezene positivni ! Take o tom ze pan premier mu naslouchal ale ministri pres zdravi nikoli. Rekl „jedna se o selhani elit“, cesky receno ze ministerstvo zdravotnictvi ma ne nejlepsi odborniky. Ano i Zdarsky rika „Jsou to desítky věcí, které když se prostě udělají, tak se ta epidemie dá zvládnout,“
    na startu je prvnim ukolem najit nakazene. Zacina to tim ze kdyz jdou kamkoli do nejakeho verejneho podniku i do restaurace se najist, musim se zapsat.
    Rict to pred casem ze to bude nekompromisne vymahano, byl by dotycny za IDIOTa.
    Hle co vcera fantasmagorie zitra realita. No neni to nadhera na tomto svete ?

    • vittta

     Proč by měl kdokoliv ve vládě poslouchat zrovna nějaké konkrétní odborníky, a případné jiné, kteří to vidí jinak, neposlouchat?
     Dr. Ždárský by se zaměřil na odhalené pozitivní, ale tady je nuté testovat, a odkázaný doktor Kulveit zase v testování jen tak nevidí žádná velká pozitiva, a přitom je samozřejmé, že testováním se prostě nějaký ten pozitivní odhalí, tudíž se mu může pozornost věnovat, zatímco bez testování se pozitivní objevuje až když chroptí jak oběšenec.
     Navíc Kulveit vidí řešení v očkování, což je v ZÁSADNÍM rozporu s prohlášením 30 významných lékařů, vámi nejenom odkázaných, ale tvrdě hájených, ale i jiných odborníků, např. paní Peková vakcinaci zpochybnila, v opak k prof. Beranovi, který očkování doporučuje.
     Takže otázka zní:
     KOHO MÁ SPRÁVNÁ VLÁDA POSLOUCHAT?

  • vittta

   Celkově musím říci, že v jedné věci se kolaborantům díky kovidu skvěle daří.
   Nejenom že diskreditují český národ jako národ otroků a udavačů, ale horší je, že se vlastenecké scéna dokonale diskredituje sama.
   Místo aby tito lidé vedli národ k odpovědnosti a jednotě, fakticky lid rozeštvávají, při čemž je zřejmé, že kromě pár bezvýznamných % Okamurovi to pozitivního nepřinese absolutně nic.
   Bašta a spol. nějak automaticky předpokládá, že vlastnec se pozná tak, že odmítá roušku a opatření.
   Stejný názor má Okamura, Landa nebo Ledecký, a v podstatě ho vlastenecké obci vnucují.
   U Okamury bych to viděl na poněkud hloupé politické pletichy, které nakonec kýžený výsledek nepřinesou (daleko více mu přinese likvidace Trikolory), ale Bašta to dělá z přesvědčení.
   Nyní je samozřejmě potřeba jedna věc.
   Aby čísla byla vysoká co nejdéle.
   Kolaborační mainstream se ohání tím, že „nesmyslná“ opatření nefungují.
   Nyní by tedy bylo vhodné neprodloužit VS, a pokud možno co nejvíce rozvolnit.
   Tím by počty mohly ještě v dubnu narůst, a řeklo by se: MY JSME TO ŘÍKALI.
   Pokud NS vydrží, pak se dá předpokládat, že epidemie ustoupí, a to i díky teplejšímu počasí.
   Tím se zbortí hlavní argument kolaborantů- opatření nefungují.
   Protože zafungují.
   Bude tady nějaká snaha falšovat data směrem nahoru, ale to nevydrží dlouho.

   • Kamil Mudra

    „Nejenom že diskreditují český národ jako národ otroků a udavačů….“
    Na to téma doporučuji shlédnutí tohoto videa.
    Historik Šustek: Češi uvěřili nechutné propagandě, nejsme proradný národ

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s